Ułatwienia dostępu

Radosne dzieci biegnące po trawie

W skład Zespołu Szkół Specjalnych w Lipnie wchodzą:

• Szkoła Podstawowa nr 4 w Lipnie
  • Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Lipnie

Obecnie w Szkole Podstawowej nr 4 w Lipnie funkcjonuje:

• pięć oddziałów dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim i z niepełnosprawnościami sprzężonymi
  • osiem oddziałów dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Organizuje się także indywidualne zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie w stopniu głębokim.

W Szkole Przysposabiającej do Pracy w Lipnie funkcjonują obecnie cztery oddziały, przeznaczone dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i z niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Pieśń szkoły